Çay Filtresi

1 Paket 6 TL

Kupa / Bardak Boy ( 3-6 gram çay veya kahve için) Take a way kullanıma uygundur.

Cafelerde veya işyerlerinde pratik çay demlemek, makine veya french pres kullanmadan filtre kahve yapmak için kullanılır.

Demlik boy / Ev tipi demlikler için ( 15-20 gram çay demlemek için kullanılır )

Cafelerde, otellerde, işyerlerinde ve evlerde küçük demliklerde hem siyah çay hem bitki çayları için kullanılmaktadır.

Horeca / Büyük Kahveci demlikler için ( 100 gram çayı bir demlikte veya kazanda demlemek için kullanılır )

Cafelerin kendilerine özel karışımlar yaparak demlik poşet yapmalarına olanak sağlayan ürünümüzdür. Ekonomik ve hijyen konusunda cafe, otel ve işyerlerinin beklentilerini karşılamak için dünyada tek üreticisi olduğumuz endüstriyel boydaki ( 20cm x 17 cm ) ürünümüzdür.

NEDEN ÇAY FİLTRESİ KULLANMALIYIZ

ÇAY: Çay, Türkiye’de sudan daha fazla tüketilen bir içecektir. Siyah çay ve son yıllarda tüketimi artan bitki çayları Türkiye toplumunun vazgeçemediği bir içecek türüdür.  

ÇAY DEMLEME: Türkiye’de çay batı dünyasının aksine hızlı tüketimin bir parçası olarak değil, bir geleneğin devamı olarak belli bir seremoni içerisinde “demleme” usulüyle yapılmaktadır.  

SORUNLAR:  Demlenerek yapılan çay, içildikten sonra;

a) Demliğin temizlenmesi büyük bir sorun oluşturmaktadır. Çay taneleri demlik çalkalanıp lavaboya dökülmekte, lavaboya dökülen çay taneleri lavaboyu tıkamaktadır. 

b) Demliğin temizlenmesi sırasında musluk açık tutulmakta ve bir demlik temizlenmesinde asgari 3-4 litre su boşuna akıtılmaktadır. 

c) Çay tanelerinin mutfaktaki çöp poşetine dökülmesi halinde nemli tanecikler çöpün akmasına ve kötü kokmasına neden olmaktadır.   

ÇAY DEMLEME POŞETİ (ÇAY FİLTRESİ)

Bir ürünün başarışı satış rakamlarına ulaşabilmesi için en önemli ön koşul “o ürünün var olan bir sorunu çözebilecek bir ürün olmasıdır.” Çay demleme poşeti demliğin temizlenmesi ve lavabonun kirlenmemesi sorununu çözerek kadınların mutfakta vaz geçemedikleri yardımcısı olmuştur.

Çay demleme poşeti mutfaktaki yukarıda anlatılan çok önemli sorunları kökten çözmüş bir üründür.

“Çöp yok, dert yok.” sloganımız mutfakta özellikle kadınların en büyük sorunlarından olan demlik temizlenmesi, lavabo tıkanması ve çöplerin akması, kokması sorunlarını başarı ile çözdüğü için çay demleme poşeti ürünümüzü bire bir anlatan çok görsel ve beğenilen bir slogandır.

 ÜRETİM: Faydalı Model patentiyle TEK ÜRETİCİ olarak Türkiye’de yapılmaktadır.

HAMMADDE: Türkiye’de üretilmektedir ve %100 selüloz kâğıt özelliğindedir.

AMBALAJ: Bir pakette 26 adet çay demleme poşeti bulunmaktadır. 1 kolide 40 paket vardır.

KDV: Ürün KDV oranı %18 dir.

PERAKENDE SATIŞ FİYATI: 26 lı paket 6.00 TL KDV dahil   

TOPTAN SATIŞ FİYATI : info@prateaco.com mail adresine alacağınız adetleri bildirerek özel fiyat alabilirsiniz.

TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ

Çay Demleme Poşeti mutfakta çaydan kaynaklanan çöp sorununu ortadan kaldırmanın dışında son yıllarda giderek artan kişiye özel karışımlar yapılarak çay demlenmesine de olanak sağlamaktadır.

Poşetlenmiş endüstriyel çayların kalite ve içeriğinden kuşku duyan bireylerin kendi istedikleri çayları alıp karışım yapması ve çay

demleme poşeti kullanarak demleyip içmesi tüketici memnuniyetini arttırmaktadır.

Su sorununun çağımızın en önemli sorunlarından biri olduğunu düşündüğümüzde çay demleme poşeti sağladığı su tasarrufu nedeniyle önemli bir SOSYAL SORUMLULUK bilinci oluşturmaktadır.

Not :

Kendi markanızla satış yapabilirsiniz, isterseniz ürünü kutusuz, dökme olarak gönderebiliriz.