NEDEN ÇAY FİLTRESİ KULLANMALIYIZ

ÇAY: Çay, Türkiye’de sudan daha fazla tüketilen bir içecektir. Siyah çay ve son yıllarda tüketimi artan bitki çayları Türkiye toplumunun vazgeçemediği bir içecek türüdür.  

ÇAY DEMLEME: Türkiye’de çay batı dünyasının aksine hızlı tüketimin bir parçası olarak değil, bir geleneğin devamı olarak belli bir seremoni içerisinde “demleme” usulüyle yapılmaktadır.  

SORUNLAR:  Demlenerek yapılan çay, içildikten sonra;

a) Demliğin temizlenmesi büyük bir sorun oluşturmaktadır. Çay taneleri demlik çalkalanıp lavaboya dökülmekte, lavaboya dökülen çay taneleri lavaboyu tıkamaktadır. 

b) Demliğin temizlenmesi sırasında musluk açık tutulmakta ve bir demlik temizlenmesinde asgari 3-4 litre su boşuna akıtılmaktadır. 

c) Çay tanelerinin mutfaktaki çöp poşetine dökülmesi halinde nemli tanecikler çöpün akmasına ve kötü kokmasına neden olmaktadır.   

ÇAY DEMLEME POŞETİ (ÇAY FİLTRESİ)

Bir ürünün başarışı satış rakamlarına ulaşabilmesi için en önemli ön koşul “o ürünün var olan bir sorunu çözebilecek bir ürün olmasıdır.” Çay demleme poşeti demliğin temizlenmesi ve lavabonun kirlenmemesi sorununu çözerek kadınların mutfakta vaz geçemedikleri yardımcısı olmuştur.

Çay demleme poşeti mutfaktaki yukarıda anlatılan çok önemli sorunları kökten çözmüş bir üründür.

“Çöp yok, dert yok.” sloganımız mutfakta özellikle kadınların en büyük sorunlarından olan demlik temizlenmesi, lavabo tıkanması ve çöplerin akması, kokması sorunlarını başarı ile çözdüğü için çay demleme poşeti ürünümüzü bire bir anlatan çok görsel ve beğenilen bir slogandır.

ÜRETİM: Faydalı Model patentiyle TEK ÜRETİCİ olarak Türkiye’de yapılmaktadır.

HAMMADDE: Türkiye’de üretilmektedir ve %100 selüloz kâğıt özelliğindedir.

AMBALAJ: Bir pakette 26 adet çay demleme poşeti bulunmaktadır. 1 kolide 40 paket vardır.

KDV: Ürün KDV oranı %18 dir.

PERAKENDE SATIŞ FİYATI: 26 lı paket 6.00 TL KDV dahil   

TOPTAN SATIŞ FİYATI : info@prateaco.com mail adresine alacağınız adetleri bildirerek özel fiyat alabilirsiniz.