Butik Çay Merkezleri

BUTİK ÇAY PAKETLEME MERKEZLERİNDE MÜŞTERİ VE SATIŞ POTANSİYELİ

Çay üretiminde dünyada ilk 5 ülkeden biri, kişi başına düşen çay tüketiminde ise dünya ülkeleri arasında ilk 3 ülke arasında olan  Türkiyede bir kişi çay işi yaparak geçimini sağlayamıyorsa o arkadaş gitsin memur olsun, boşuna girişimcilik peşinde koşmasın.

Üstelik butik çay paketleme merkezlerinde yaptığımız gibi çay işini özel bir konsept olarak kurgulayıp, kişilerin, cafelerin, iş yerlerinin istedikleri çay karışımlarını paketleyip onlara özel bir hizmet sunarak bu işi yapamıyorsa diyecek çok fazla bir şey olmasa gerek.

Bizim bayilerimizden istediğimiz tek şey yaptıkları işi ve işin kişiye özel oluşunu, el emeği göz nuruyla paketleme yapıldığını, kalitesiz hiç bir malzeme kullanılmadığını çevrelerindeki insanlara, iş yeri sahiplerine çalışanlarına bıkıp usanmadan anlatmalarıdır. Çevrenize bir bakın, çay içmeyen kimse var mı? Herkes çay içiyor.

Bu kadar çok çay içilen bir ülkede siz, diyelim ki 3 aylık sıkı bir çalışmayla ev veya işyeri farketmez, 100 tane sürekli sizden çay alacak daimi müşteri yapamayacak mısınız.Biz her bayimizin irili ufaklı asgari 200-300 arasında müşterisi olacağını hesaplıyoruz.

Bu da aylık ortalama 5 ile15 bin TL ortalama kazanç elde edilmesi demektir.Bugün ne işi yaparsanız yapın bizim işimizin dışında, 15-20 bin TL sermayeyle her ay düzenli 5-10 bin TL arası ortalama gelir elde edilmesi mümkün değildir.Bu kazanç sadece çay ve kahve gibi çok tüketilen bir ürün grubunda, çay demleme poşeti gibi özel bir ürünle, kişiye özel üretim konseptini biraraya getirmeyi başaran

Butik Çay Paketleme Merkezleri projesinde olasıdır..Çalışmayacak, havadan para kazanmak arayışında olanların bayilik müracaatında bulunmamasını rica ediyoruz. Biz alınterinin gerekliliğine inanan ve çalışmak isteyen gençleri destekleyen bir yapıyız.

Bizim ürünlerimiz özel ürünlerdir. Bu özel ürünleri bulunduğu il veya ilçede TEK satıcı olarak imtiyazlı şekilde satarak PRESTİJLİ bir iş sahibi olmak isteyen gerçek kadın ve erkek girişimcilerin bayilik talebinde bulunmasını istiyoruz.

 

TÜM TÜRKİYEDE KİŞİYE ÖZEL BUTİK ÇAY PAKETLEME MERKEZİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR

Butik Çay Paketleme Merkezi Bayileri Ne İş Yapacak :

Türkiye dünyada en çok çay tüketilen ilk 3 ülkeden, en çok çay üreten ilk 5 ülkeden biridir.Çay Türk insanı için su kadar önemli bir içecektir.Türkiyede çayın daha temiz,daha berrak ve daha hijyen olarak demlenmesi için geliştirdiğimiz ÇAY DEMLEME POŞETİ ile, son yıllarda hızla yaygınlaşan “kişiye özel, kuruma özel ürün konseptini” bir araya getirerek, yenilikçi ve inovatif bir iş modeli oluşturduk.

İşte bu iş modelimizi “Butik çay paketleme merkezi ” adı altında tüm Türkiyede açmaya, yaygınlaştırmaya karar verdik. Butik çay paketleme merkezlerimizde bayilerimiz kendi zevklerine veya müşterilerinin taleplerine göre seçtikleri çayları karışım yaparak,Türkiyede tek üreticisi olduğumuz çay demleme poşeti ürünümüze doldurarak paketleyecek ve müşterilerine daha temiz, daha berrak, daha hijyen çay demleme olanağı sunacaklardır.

Butik çay paketleme merkezlerinde el emeğiyle göz nuruyla doldurularak paketlenen özenle seçilmiş kaliteli çaylar bireysel müşterilere, evlere, işyerlerine, cafelere, pastanelere,ofislere düzenli ziyaretler yapılarak sunulacaktır.Bayilerimiz marketlerden aldıkları çayları çay demleme poşetlerine 10'ar gram ağırlığında doldurarak ağızlarını özel aparatla yapıştırır ve 20'li paketlere koyarak satışa sunarlar.

İstenirse müşteriye özel karışım yapılarak, elde edilen karışım istenilen gramajda çay demleme poşetine konularak paketlenir ve demlenmeye hazır olarak kullanıcıya teslim edilir.

Kimler Butik Çay Paketleme Merkezi Bayisi Olabilir :

1 ekim 2019 tarihinde başlattığımız bu yeni projemizin KOSGEB girişimci sertifikası alan girişimci adaylarının,özellikle de kadın girişimcilerimizin ilgisini çekeceğine inanıyoruz.Bununla beraber küçük sermaye ile az para koyarak yapılabilecek, riski olmayan, müşteri potansiyeli geniş ve rekabetten uzak bir iş arayışı içindeki çok büyük bir kesime de cazip bir iş olanağı sunulmuş olmaktadır.

Yaşlı genç,kadın erkek ayırımı yapmadan herkesin kolaylıkla yapabileceği hatta başlangıçta işyeri açmasına bile gerek olmadan evinden idare edebileceği önemli bir kazanç kapısı olacaktır Butik Çay Paketleme Merkezi bayiliklerimiz.

Öncelikli hedefimiz her ilçede 25.000 nüfusa bir bayi olacak şekilde en az bir bayilik oluşturmaktır.

www.cay.com.tr

BUTİK ÇAY PAKETLEME MERKEZLERİ

EL EMEĞİ GÖZ NURU

ÖZEL KARIŞIM , ELDE DOLUM

YAPRAKLI DEMLEME ÇAYLAR

Bir Demlikte 10 Bardak Tozsuz, Berrak Demleme Çay..

İŞ YERLERİ, OFİSLER, EVLER, ÖĞRENCİ EVLERİ, OKULLAR

Temizlik, Lezzet, Hijyen, Damak Tadı, Kalite Arayanlar İçin..

Artık çay demlemek için mutfağa ihtiyacınız olmayacak;

Poşete doldurulmuş TOZU çay diye içmek zorunda da kalmayacaksınız;

Bir kettle, bir termos ve su ...

Butik Çay Paketleme Merkezlerimiz

Türkiyenin Her Yerinde Hizmetinizde

10-01 Sri Lanka karışım demleme çay

10-05 Bergamut karışım demleme çay

10-10 Rize tiryaki demleme çay

  20 Demlikte  200 bardak demleme çay.

  60 Demlikte  600 bardak demleme çay.

100 Demlikte 1000 bardak demleme çay.

TÜRKİYENİN TÜM İL VE İLÇELERİNE

BAYİLİKLER VERİLECEKTİR..

2019 YILI SONUNA KADAR  100 ADET BUTİK ÇAY PAKETLEME MERKEZİ AÇILACAK..

AÇANLAR KAZANACAK...

3.000 TL

5.000 TL

10.000 TL

15 Koli Std x 120 TL..1.800

 2 Koli End x 600 TL..1.200

                                -----------

                                    3.000 TL

30 Koli Std x 120 TL..3.600 TL

 2 Koli End x 600 TL..1.200 TL

Kapatma Aparatı.........   200 TL

                                  -----------

                                    5.000 TL

50 Koli Std.x 120 TL...6.000TL

 5 Koli End x 600 TL...3.000TL

30 Pk.(250gr çay) 30TL. 900TL

 Kapatma Aparatı.........  200TL

                                      ----------

                                    10.100TL

  AĞIZ KAPATMA MAKİNESİ HEDİYE

5 KOLİ STD. HEDİYE

10 KOLİ STD. HEDİYE