Çay demleme poşetleri ergonomik olarak tasarlanmıştır. Evde, yazlıkta, iş yerlerinde ya da ofislerde çaydanlık temizleme derdine son veren, hayatı kolaylaştıran kullanışlı bir üründür.

Biz Türkler gibi çayı sahiplenen iki ülke daha vardır. Bunlardan biri Çin, diğeri ise İngiltere. İngilizlerin kendilerine has çay demleme teknikleri Türk çayından oldukça farklıdır. Peki bu iki çayı farklı kılan şey nedir?

Japon bilim insanları ortaya çıkardı! “Günde 20 fincan çay içerseniz…”

Siyah çayın faydaları saymakla bitmiyor. Japon bilim insanları, Türk insanının vazgeçilmezleri arasında yer alan siyah çay ile ilgili hiç bilinmeyen bir özelliğini ortaya çıkardı.

1- Take a Way Çay ve FİLTRE KAHVE Servisi İçin Çay Filtresi :

(Tüm siyah çaylar, bitki çayları ve meyveli çaylarda KARTON BARDAK veya KUPA ile servis için kullan at, kağıt ÇAY FİLTRESİ )

Cafenize özel lezzetli çay karışımlarınızı müşterilerinize kolaylıkla sunmanız için özel olarak geliştirilmiştir.

Ölçü : 6mm x 16 mm ( 3-6 gram çay ve filtre kahve için üretilmiştir.)

Günün hangi saatinde ve ne miktarda içilmesi gerektiği bilinmeden sıkça tüketilen bitki çayları, ciddi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sonbahar ve kış mevsimlerinin gelmesiyle birlikte bağışıklık sistemini güçlendirmek ve soğuk algınlığından korunmak için sıkça tüketilen bitki çaylarının miktarı iyi ayarlanmadığı zaman ölümcül sonuçlar doğurabiliyor.

Çay, dünyada en çok tüketilen içeceklerden biri.